Právě hraje:
Bude hrát:

Počet hlasů: 64
 
 
FESTY A SPORTOVNÍ AKCE NA JIHU A STŘEDU ČECH
Je čas nastartovat a vyrazit ven. Že nevíte kam? Od toho jsme tu my s našimi tipy!

Tradiční Slavnosti českých minipivovarů NA JEDNO se uskuteční v sobotu 27. května od 10 hodin v areálu zámecké zahrady v Borovanech. Pro tento ročník je připraveno mnoho překvapujících novinek.

 

3. ročník VOLYNĚ FOOD FESTIVALU v sobotu 27. května 2017.
Volyně Food Festival není festivalem ve slova smyslu jak si jej mnozí možná představují. Tento druh festivalu je hlavně slavností jídla v originálních variacích, netradičních chutích a vůních i slavností nápojů. Oproti dalším akcím podobného ražení se na té volyňské nebudou prezentovat restaurace, ale prostor kuchařskému umu bude vyhrazen zejména zapáleným kulinářům z Volyně a okolí.
Celá přehlídka se koná na prvorepublikoném koupališti, které vzniklo v roce 1941 a ponese se v duchu všech chutí světa. Uvařit Vám přijede 35 kulinářů, kteří mají vztah ke kuchyni, kterou reprezentují. Budete moct ochutnat téměř patnáct světových kuchyní ze čtyř světových kontinentů.
Po celou dobu festivalu Vám bude hrát příjemná hudba, můžete se těšit na skvělé Jam4u, klavíristku Kláru Veselou nebo PNP.
Předprodejové vstupenky můžete koupit ve volyňském infocentru (stará radnice) nebo ve Strakonicích v prodejně Tescoma (vedle hlavní pošty). V ceně je ochutnávka volyňského piva. Akce se koná za každého počasí!

 

 

   

Poslouchej naše slušný kulturní tipy na Rock Rádiu, jinak nebudeš vědět, co se děje, a #ToNechces !

 


 PODÍVEJ SE TAKÉ NA...

Pokecejte s VYPSANOU FIXOU
Chcete si oblíknout ze slušnýho rocku pěknej kus? Žádnej...
Zmokněte s GUNS N ROSES
Nechtějte být v neděli sami. Milujte se a množte se. Společně s...

 PODCAST

Znamka Punku

Nestíháte v pondělí v devět Robíkovu punkovou zabijačku? Sáhněte si pro konzervu do týhle punkový špajzky. Je libo předkrm, hlavní chod, zákusek anebo dneska stačí jen polívčička? Tak si vyberte a pořádně se nadlábněte. Brou chuť.
Legendy Rocku

Místo v první řadě vám ve středu večer zase zased soused Ahmed? Vykašlete se na něj a udělejte si živák třeba v sedm ráno na balkóně. Unikátní kousky klasickýho rocku pro vás drží Kamil Dráb zuby nehty a najdete je jedině tady. Jo a Ahmedovi to říkat nemusíte, on už to stejně ví…
Rockovej vibrátor

Cítíte se osaměle? Nezoufejte. Každou neděli od devíti večer vás svou přítomností oblaží náš skvělý, jedinečný a neopakovatelný švihák Arnošt. V jeho rukách poznáte nepoznané a jeho baladické charisma vá dostane na celý život.
Devátá s Princem

Nepozvali vás na svatbu prince Williama? Nic si z toho nedělejte. S naším Princem Milanem můžete být každý čtvrtek od devíti večer a tady v podcastu kdykoli. Perly z klenotů jeho rockový aristokracie vám budou závidět i v Buckinghamském paláci.